GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Perukstockar 13342381
nr 1334 2381
Perukstockar
Ett par, Kina. Höjd: 28, porslin, 1900-tal
Kondition: invändigt nagg, mindre spricka
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 29 juni 2020
kl 20:54:33
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
2.000 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
Perukstockar
nr 1334 2381
Perukstockar
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 2.400 kr |
måndag 29 juni 2020 |